خرید از آمازون امریکا + محاسبه گر آنلاین

خرید از آمازون امریکا ارزان

تجربه ی خرید آسان از آمازون امریکا

همانطور که می دانید آمازون بزرگترین فروشگاه خرده فروشی دنیاست و شما تقریبا هر محصولی را با قیمتی مناسب در آنجا خواهید یافت. اما به دلیل تحریم ها خرید از آمازون امریکا از ایران بسیار دشوار است. ما در روابرا این دشواری ها را مرتفع کرده ایم و با داشتن تیم حرفه ای در امریکا، امارات و ایران پروسه ی خرید از آمازون امریکا را آسان و سریع مهیا کرده ایم. حالا شما تنها کاری که باید بکنید جستجوی نام یا مدل کالا یا وارد کردن لینک کالا در این نوار بالا و خرید کردن با کارت بانکی هست. ما تمام مراحل خرید با کردیت کارت، حمل تا ایران، امور گمرک و ترخیص و رساندن کالا تا درب منزل شما را انجام میدهیم.

ارزانترین هزینه حمل از آمازون امریکا تا ایران

ارزانترین قیمت در خرید از آمازون

خرید کالا و رساندن آن به ایران شامل هزینه های : خرید دلاری کالا از آمازون امریکا، هزینه های انبارداری ، هزینه های حمل هوایی تا ایران ، هزینه های گمرکی و کارمزد ماست که ما تمام این هزینه ها را به حداقل رسانده ایم و پایین ترین کارمزد را از شما خریدار محترم دریافت میکنیم. پس با افتخار ارزانترین قیمت خرید و ارسال کالا از آمازون امریکا به درب منزل شما در ایران را ارائه میدهیم.

سفارش از امریکا

مزیت های اختصاصی رو ابرا برای مشتری ها در سفارش از آمازون

خوب! در قدم اول باید گفت لازم نیست شما تمام مبلغ سفارش را در ابتدا پرداخت کنید. شما در دو قسط مبلغ نهایی را پرداخت میکنید. مبلغ دلاری محصول را به عنوان پیش پرداخت و باقی هزینه ها به محض رسیدن سفارش. در قدم بعدی ما زمان رسیدن سفارش شما را با پرداخت جریمه ی معادل 100 درصد سالیانه، بصورت روزشمار تضمین میکنیم. و وقتی سفارش شما رسید، ما هیچ مبلغ اضافه ای بابت بیشتر شدن هزینه ی حمل یا گمرکی از شما دریافت نمی کنیم . یعنی مبلغ سفارش شما بعد از ثبت به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد. ضمنا مزیت اصلی ما را که پایینترین قیمت خرید از آمازون است، فراموش نکنید

ارسال از امریکا به ایران

امکان سفارش کالاهای ناموجود در آمازون و یا خرید عمده از امریکا

همکاران ما در روابرا می توانند هر نوع کالای مجاز مطابق قوانین کشور را از هر کجای امریکا به صورت مستقیم برای شما تهیه و ارسال کنند. کافیست با ما تماس بگیرید و مشخصات کالا را اعلام کنید. کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس میگیرند و قیمت و شرایط خرید و ارسال کالا با بهترین قیمت ممکن را به شما اعلام میک کنند. همچنین امکان خرید کالا بصورت عمده و در حجم و وزن بالا از خاک امریکا و ارسال به ایران در رو ابرا فراهم می باشد. کافیست با ما تماس بگیرید.

هزینه های خرید از آمازون امریکا

هزینه های خرید از سایت آمازون امریکا تا تحویل در ایران

هزینه های خرید از آمازون و بصورت کلی خرید از آمریکا و تحویل در ایران را می توان به چهار دسته ی کلی تقسیم بندی کرد: هزینه های حمل، هزینه های گمرکی، قیمت محصول و هزینه ی تبدیل ریال به دلار و هزینه های انبارداری و بسته بندی
بعد از هزینه های مربوط به خرید محصول که معمولا بیشترین هزینه را در قیمت نهایی شامل می‌شوند، هزینه ی حمل سهم بیشتری از سایر موارد در تعیین قیمت دارد. در حال حاضر خریدهای از آمازون با هواپیما و در چند مرحله به ایران می‌رسند که هزینه ی نسبتا زیادی را شامل میشود. ما در روابرا تلاش خود را به کار بسته ایم که با عقد قرارداد با شرکت های معتبر بین المللی حمل و نقل هوایی، این هزینه تا حد ممکن به حداقل برسد و درحال حاضر ارزانترین قیمت حمل از امریکا به ایران را ارائه میدهیم. مورد مهم بعدی که بیشترین تاثیر را بر روی هزینه ی تمام شده محصول می‌گذارد هزینه های گمرکی است که هم در مبدا کشور خارجی واسطه بین ایران و امریکا( به دلیل تحریم ها امکان ارسال بدون اسطه ممکن نیست) و هم در مبدا گمرک ایران پرداخت می‌شود و معمولا بین 15 تا 30 درصد از کل قیمت مربوط به این گزینه است. مورد نهایی هزینه ی بسته بندی و انبار داری در امریکا و کشور واسطه است که این مورد نیز سهمی از قیمت نهایی را شامل میشود.

محاسبه گر آنلاین خرید از آمازون امریکا

با ماشین حساب آنلاین محاسبه ی هزینه های خرید از آمازون امریکا، از قیمت نهایی و هزینه های حمل، گمرکی و کارمزدها مطلع شوید. البته پیشنهاد ما برای نتیجه ی دقیقتر، استفاده از گزینه ی جستجو در بالای صفحه و وارد کردن لینک یا نام کالا و استفاده از محاسبه گر هوشمند داخلی روابرا است.