محصولات نایکی اصل

نایکی

خرید و سفارش انواع محصولات اصلی ورزشی، اسپرت، کتانی و پوشیدنی نایکی از آمازون در مدل های مختلف با قیمتی مناسبتر از بازار و تنوعی بسیار بالاتر

نایکی یک شرکت آمریکایی است که در زمینه طراحی، تولید و پخش محصولات ورزشی فعالیت می‌کند. این شرکت در سال ۱۹۶۴ با نام روبان آبی تاسیس شد و در سال ۱۹۷۱ به نام نایکی تغییر یافت. نام نایکی از الهه پیروزی در اساطیر یونان باستان گرفته شده است. نایکی بزرگترین تولیدکننده کفش‌های ورزشی، پوشاک، لوازم و تجهیزات ورزشی در جهان است. این شرکت همچنین اسپانسر بسیاری از تیم‌ها و ورزشکاران معروف است. محصولات نایکی شامل کفش‌های ورزشی برای فوتبال، بسکتبال، دویدن، گلف، تنیس و دیگر رشته‌های ورزشی، پوشاک ورزشی مانند تی‌شرت، شلوار، جوراب، کلاه، عینک آفتابی و دستبند، تجهیزات ورزشی مانند توپ، چمدان، ساعت، مچ‌بند هوشمند و دستگاه‌های پخش موسیقی است. 

شما می توانید تمام محصولات اصل نایکی را با خیال راحت با روابرا از آمازون سفارش دید و درب منزل تحویل بگیرید..
سفارش و خرید محصولات اصلی نایکی با رو ابرا بسیار راحت و لذت بخش است! شما به هزاران مدل مختلف از جدیدترین محصولات این برند که بسیاری از آنها در بازار موجود نیست دسترسی دارید ضن اینکه هزینه ی کمتری از بازار برای خرید محصول خود میپردازید .