لایکا

لایکا

خرید و سفارش انواع لوازم اندازه گیری، مهندسی، اپتیک و عکاسی لایکا از آمازون در مدل های مختلف با قیمتی مناسبتر از بازار و تنوعی بسیار بالاتر

لایکا یک برند معروف در زمینه ساخت دوربین‌ها و لنزهای با کیفیت بالا، ابزارهای نظارتی و ابزارهای مکانیکی ریز و دستگاه‌های فناوری پیشرفته است که با بهترین استانداردهای کیفیت تصویر شناخته می‌شود. لایکا چهار شرکت مستقل را در بر می‌گیرد: لایکا کمرا، لایکا میکروسیستمز، لایکا بیوسیستمز و لایکا جئوسیستمز. لایکا کمرا سازنده دوربین‌های رنج‌فایندر منحصر به فرد است که با دوربین SL2 Silver جدید خود رونمایی کرده است. لایکا میکروسیستمز تولید کننده میکروسکوپ‌های پیشرو در زمینه علوم زندگی، صنعت و پزشکی است. لایکا بیوسیستمز تولید کننده راه حل‌های جامع برای تشخیص بالینی و پاتولوژی است. لایکا جئوسیستمز تولید کننده ابزارهای اندازه‌گیری و نقشه‌برداری دقیق است.

شما میتوانید انواع مدل ها و محصولات برند لایکا (leica) مانند دوربین عکاسی، متر لیزری، ابزار اپتیک، تجهیزات لیزری و نقشه برداری ، ابزارهای اندازه گیری و غیره را در روابرا سفارش دهید.
سفارش و خرید محصولات اصل لایکا با رو ابرا از آمازون بسیار راحت و لذت بخش است! شما به هزاران مدل مختلف از جدیدترین محصولات این برند که بسیاری از آنها در بازار موجود نیست دسترسی دارید ضن اینکه هزینه ی کمتری از بازار برای خرید محصول خود میپردازید .