محصولات ایسوز

ایسوس

خرید و سفارش انواع محصولات الکترونیکی و کامپیوتری ایسوس از آمازون در مدل های مختلف با قیمتی مناسبت و تنوعی بسیار بالاتر

ایسوس یک شرکت تایوانی است که سخت افزار کامپیوتر و الکترونیک مصرفی تولید می کند. این شرکت بزرگترین برند مادربورد و بازی در جهان و همچنین یکی از سه برند برتر لپ تاپ مصرف کننده است. این شرکت همچنین تلفن همراه، تجهیزات شبکه، مانیتور، پروژکتور، لوازم پوشیدنی، سرور و موارد دیگر را نیز تولید می کند …
برخی محصولات قابل سفارش ایسوس از آمازون عبارتند از :
ZenBook: یک سری از الترابوک ها که عملکرد، طراحی و نوآوری را با هم ترکیب می کنند.
ROG: یک سری از لپ تاپ های بازی، رایانه های رومیزی، مانیتورها، صفحه کلیدها، موس ها، هدست ها و لوازم جانبی که تجربه بازی عالی عملکرد و فروشگاه را ارائه می دهند.
ZenFone: یک سری از تلفن های هوشمند که دارای پردازنده های قدرتمند، باتری های بزرگ، دوربین های پیشرفته و ویژگی های نوآورانه هستند.
ZenScreen: یک سری از مانیتورهای قابل حمل که می توانند به لپ تاپ ها، تلفن های هوشمند یا کنسول ها متصل شوند و فضای صفحه نمایش اضافی را فراهم کنند.
ZenBeam: یک سری از پروژکتورهای کوچک که می توانند تصاویر HD تا 120 اینچ را از دستگاه های مختلف پروژه کنند.
ZenWatch: یک سری از ساعت های هوشمند که می توانند فعالیت بدنی، سلامت و اعلان ها را ردیابی کنند.
ZenWiFi: یک سری از سیستم های WiFi توزیع وای فای بوده که می توانند مناطق بزرگ را با اتصال اینترنت سریع و پایدار پوشش دهند.
شما میتوانید انواع محصولات الکترونیکی و کامپیوتری ایسوس که در ایران نایاب یا کیاب هستند یا به دلیل عدم توزیع در بازار قیمتی غیرمنطقی دارند را در روابرا سفارش دهید.

همچنین خرید بسیاری از مدل های لپ تاپ های ایسوز از آمازون به صرفه بوده و با قیمتی ارزانتر از بازار ایران به دست شما می رسد.
سفارش و خرید محصولات و لپ تاپ های ایسوس از آمازون با رو ابرا بسیار راحت و لذت بخش است! شما به هزاران مدل مختلف از جدیدترین محصولات این برند که بسیاری از آنها در بازار موجود نیست دسترسی دارید ضن اینکه هزینه ی کمتری از بازار برای خرید محصول خود میپردازید .