کوکا کولا پلاس ، نوشابه‌ای بدون ضرر و مفید برای بدن!

مجموعه: اسلایدشو, علمی, کاهش وزن تعداد بازدید: 37
کوکا کولا پلاس ، نوشابه‌ای بدون ضرر و مفید برای بدن!

ژاپنی‌ها اختراعات و کشفیات جالب زیاد دارند. به‌تازگی آن‌ها نوشابه‌ای ساختند که ادعا دارند نتنها برای بدن ضرر ندارد، بلکه برای بدن مفید هم است! نام این نوشابه کوکا کولا پلاس  (Coca-Cola Plus) است. با ما در روابرا همراه باشید.

ژاپنی‌ها بعد از تولید انبوه این محصول توانستند از دولت خود نشان طلایی تولید برای محصول سالم خود بگیرند. کوکا کولا پلاس در کشورهای دیگر به فروش نخواهد رسید و فقط در ژاپن موجود است. ترکیباتی که در این نوشابه وجود دارد باعث می‌شود این نوشیدنی به‌عنوان ملین دستگاه گوراش برای هضم غذا عمل کند.

بیشتر بخوانید: یوگا و کاهش وزن

 کوکا کولا پلاس یک نوشیدنی بدون کالری است. در این نوشیدنی جدید، ماده‌ای به نام دکسترین وجود دارد که این ماده به نوبه خود خاصیتی فیبر مانند دارد و از بیماری‌های گوارشی از جمله یبوست جلوگیری می‌کند.

جالب است بدانید در کشورهای صنعتی دیگر، این ماده به عنوان مکمل غذایی به فروش می‌رسد. حتی بسیاری معتقدند این ماده ضد چربی و چاقی هم است و برای سلامت قلب و سیستم عروقی بدن مفید است. البته مصرف بیش از حد این ماده توصیه نمی‌شود. به هرحال ژاپنی‌ها توانستند این ماده مفید را وارد نوشابه کنند و افرادی که عادت به نوشابه خوردن دارند، با خوردن کوکاکولا پلاس می‌توانند سیستم گوارش بدن خود را هم بهبود ببخشند.

باید ببینیم که تولید انبوه چنین نوشابه‌هایی را به صورت انبوه برای جهانیان چه شرکتی عرضه خواهد کرد.


مقاله مرتبط:    آیا مصرف روزانه یک عدد سیب میتواند باعث کاهش وزن شود؟

منبع: گجت‌نیوز

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “کوکا کولا پلاس ، نوشابه‌ای بدون ضرر و مفید برای بدن!”

قالب تفریحی