بازی دوستانه با ایتالیا، سوپرایز آقای تاج برای هواداران تیم ملی

مجموعه: اسلایدشو, فوتبال, ورزشی تعداد بازدید: 97
بازی دوستانه با ایتالیا، سوپرایز آقای تاج برای هواداران تیم ملی

تا جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه چیزی نمانده است. فدراسیون فوتبال ایران ظاهرا در نظر دارد به‌منظور آمادگی بیشتر تیم ملی ایران، بازی‌های تدارکاتی زیادی برگزار کند. بازی با تیم ملی ایتالیا یکی از شایعاتی است که احتمال برگزاری آن زیاد است. ظاهرا آقای تاج تدارکات مهمی برای تیم ملی دیده است.

به‌گزارش روابرا، مسئولان فدراسیون فوتبال مدت‌هاست باتوجه به نزدیک شدن فیفادی، درپی تدارکاتی برای بازی‌ها ملی دوستانه هستند. تا به حال بازی با تیم‌های ترکیه و الجزایر قطعی شده است. اما مسئولان درصدد این هستند که چند بازی دوستانه دیگر را قطعی کنند.

مسئولان فدراسیون خبر داده‌اند که طی روزهای آینده آقای تاج، خبرهای خوشی برای هوادارن تیم ملی در رابطه با بازهای دوستانه با تیم‌های مطرح اروپایی دارد. مسئولان درحال رایزنی‌ با کشورهای صاحب نام اروپایی برای بازی‌های دوستانه با تیم ملی ایران هستند.

باتوجه به روابط خوب ایران و ایتالیا، می‌توان پیش‌بینی کرد که ایتالیا از گزینه‌های مورد نظر آقای تاج است. مسئولان فوتبال در نظر دارند تا یک اردوی تدارکاتی در کشور ایتالیا برگزار کنند که طی آن یک دیدار تدارکاتی هم با تیم ملی این کشور برگزار کنند.

باید دید که در روزهای آتی سوپرایز آقای تاج برای هوادارن تیم ملی چه کشور اروپایی است.


منبع: ورزش۳

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “بازی دوستانه با ایتالیا، سوپرایز آقای تاج برای هواداران تیم ملی”

قالب تفریحی