اشتباهاتی که دختران پس از دوران بلوغ انجام میدهند

مجموعه: خانواده, دختران تعداد بازدید: 312
اشتباهاتی که دختران پس از دوران بلوغ انجام میدهند

زمانی که دختران کم کم بالغ می شوند، بدنشان دچار تغییراتی می شود. تغییرات هورمونی یکی از آنها است.در قسمت های مختلفی از بدن، مو ها ظاهر می شوند، بعلاوه، صدا تغییر می کند. آشکار ترین چیزی که یک دختر در این دوره با آن روبرو می شود، بزرگ شدن ناگهانی سینه ها است. سینه هم به مراقبت نیاز دارد، مانند دیگر قسمت های بدن. اگر این قسمت از بدن دچار آسیب شود، ممکن است خطرات زیادی بهمراه داشته باشد.در ادامه با سایت روبرا همره باشد تا نکاتی را به شما ارائه دهیم که امکان دارد هر زنی در آنها اشتباه کند.

پوشیدن سوتیئن در اندازه های اشتباه

بیشتر دختران فکر می کنند که پوشیدن سوتئین های تنگ تر، سبب جذابیت بیشتر خواهد شد. در واقع، این عمل،   برای سینه ها بسیار ضرر دارد. این کار به بافت سینه ها آسیب میرساند و احتمال ابتلا به سرطان سینه را زیاد میکند، همچنین، فضای کم برای سینه ها، می تواند مانع از جریان خون در سینه ها شود.

سیگار کشیدن

سیگار کشیدن برای بدن مضر است و سینه ها هم نمی تواند مستثنا باشند، در جریان خون و ریه ها، دود سمی وارد میشود. سیگار کشین با سرطان سینه نیز مرتبط می باشد، همچنین بر الاستین و کالوژن سینه ها تاثیر می گذارد.

بوجود آوردن تروما

در اثر فشار زیاد به سینه ها، این اندام دچار تروما میشوند و باعث درد و آسیب رسندن به بافت ها می شود. و امکان دارد، همسر شما این عضو از بدنتان را  بشدت فشار داده و شما نیز دچار تروما بشوید.

استفاده از موچین

برای برداشتن موهای سینه تان از موچین استفاده نکنید زیرا این کار، فولیکول های پوست این قسمت از بدن آسیب می رساند و منجر به عفونت می شود.

خشک نگه داشتن سینه ها

پوست سینه بسیار آسیب پذیر است. بنابراین، باید سینه ها، را مرطوب نگه دارید.

منبع: بیتوته

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “اشتباهاتی که دختران پس از دوران بلوغ انجام میدهند”

قالب تفریحی